Kancelaria Radcy Prawnego Wrocław
Kancelaria świadczy usługi dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorców, niezależnie od formy prowadzenia działalności. Centrum działalności kancelarii jest Wrocław, jednakże nasze usługi świadczymy na terenie niemal całego kraju.

Kancelaria zapewnia praktyczne i efektywne rozwiązania prawne. Oferuje szybkie i kompetentne podejście do potrzeb Klienta, mając także na uwadze minimalizowanie jego kosztów. Nasz zespół, kierując się powyższymi pryncypiami, zapewnia rozwiązania, które winny być w pierwszej kolejności korzystne dla Klienta.

Świadomość, iż specjalizacja prowadzi do najlepszych rezultatów, pozwala nam skupić się na wybranych rodzajach spraw. Są to sprawy z szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Kolejną z naszych specjalizacji, jest likwidacja podmiotów gospodarczych, a w szczególności likwidacja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jeżeli ocenimy, iż sprawa naszego klienta nie pozostaje w zakresie naszej specjalności, zawsze wskazujemy specjalistę, co do którego mamy pewność, iż poprowadzi sprawę w sposób zmierzający do ostatecznego sukcesu.