alimenty Wrocław

Kancelaria pomaga w delikatnych, trudnych ze względów emocjonalnych sprawach rodzinnych. Jeżeli jest to tylko możliwe, opracowujemy i proponujemy rozwiązania polubowne. W ramach postępowania sądowego, zapewniamy pełne wsparcie procesowe. Dochowujemy wszelkich starań, by sprawy naszych Klientów były prowadzone w sposób,zapewniający osiągnięcie najkorzystniejszego dla nich rozstrzygnięcia.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu małżeństw (rozwody i separacje) i związanych z tym sporów co do sposobu zniesienia małżeńskiej wspólności majątkowej, w sporach o podział majątku wspólnego, czy wspólnego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się sprawami o alimenty, władzę rodzicielską, ustanowienie sposobu kontaktów z dziećmi, czy też o zarząd majątkiem dzieci. Zapraszamy klientów z Wrocławia, jak również z pobliskich miejscowości (Nysa, Opole, Brzeg, Oława, Oleśnica, Brzeźnica, Radwanice). Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz w województwach sąsiednich.

Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do szybkiego rozwiązania wszelkich problemów związanych z prawem rodzinnym.

Alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi Wrocław

Sprawy te często łączą się z postępowaniami rozwodowymi, jednakże mogą stanowić także osobne postępowanie, całkowicie niezależne od tego czy małżeństwo rodziców istnieje.

Rozwody i separacje Wrocław

Sprawy rozwodowe i separacje, to podstawowy rodzaj spraw, którymi zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego we Wrocławiu

Spadki, testamenty, zachowek Wrocław

Oprócz standardowych postępowań spadkowych i o zachowek, kancelaria świadczy także usługi w zakresie sporządzania testamentów, oraz umów o zbycie spadku.

Ustanowienie rozdzielności małżeńskiej i podział majątku Wrocław

Wskutek rozpadu małżeństwa zachodzi konieczność uregulowania wzajemnych stosunków majątkowych. Kancelaria Radcy Prawnego we Wrocławiu wspiera swoich klientów na każdym etapie postępowania.